Candy
The way the sugar and corn syrup are cooked together will give you a lot of different candies. We make a lot of these items in our plant..
-
(for 2 Pounds you pay....)
$7.90
-
(for 2 Pounds you pay....)
$15.90
-
(for 2 Pounds you pay....)
$15.90
-
(for 2 Pounds you pay....)
$15.90
-
(for 2 Pounds you pay....)
$15.90
-
(for 2 Pounds you pay....)
$9.30
-
(for 2 Pounds you pay....)
$9.50
-
(for 2 Pounds you pay....)
$11.90
-
(for 2 Pounds you pay....)
$13.90
-
(for 2 Pounds you pay....)
$7.00
-
(for 2 Pounds you pay....)
$9.00
-
(for 2 Pounds you pay....)
$9.00
-
(for 2 Pounds you pay....)
$9.00
-
(for 2 Pounds you pay....)
$7.90
-
(for 2 Pounds you pay....)
$8.60
-
(for 2 Pounds you pay....)
$7.90
-
(for 2 Pounds you pay....)
$7.90
-
(for 2 Pounds you pay....)
$7.80
Have questions or comments?
1-509-926-6666